|
Pewnie można, pytanie, czy ten opis oddaje realia. Jeżeli tak, to zawodnicy zasłużyli na pochwałę. Dobra robota, chłopaki. Cudem udało się przegrać tylko 1:0.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|