Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 22.04.2018, 23:32
Panowie nie ma co płakac, tworzyc defetystycznych wizji i wylewać frustracji. Sprawa jest prosta, jak są opóźnienia w wypłatach dla piłkarzy, to nie ma gry i choćby nie wiem co bysmy napisali o naszym potencjale itd. to - nie ma wypłat - nie ma gry, nie ma zaangażowania, nie ma wyników - nie ma niczego.
Proste.
Spytajcie piłkarzy kiedy dostali ostatnią pensję, to znajdziemy odpowiedź dlaczego po meczu w Warszawie jest taka chujnia i grzybnia.
Ostatnio edytowane przez regan : 22.04.2018 o godz. 23:36.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując