|
Jestem daleki od zwalniania trenera. Póki co porównując do Kiko:
Objęli Wisłę w podobnym momencie
Oboje awansowali "spokojnie" do pierwszej 8
Oboje nie zmotywowali (?) na tyle zespołu, aby powalczył "o coś" w grupie mistrzowskiej
Teraz Carrillo dostanie podobnie jak Kiko lato aby sprowadzić kilku swoich gości i aby "poukładać" grę.
Carrillo podobnie jak Kiko straci zapewne dwa główne ogniwa (Carlitos i Llonch, a u Kiko Brlek i Judasz) i zobaczymy jak on sobie z tym poradzi.
Ramirez poradził sobie przeciętnie, ale utrzymał zespół w pierwszej 8.
Nie chciałbym deja vu z tego sezonu w kolejnym (którym to już), a jeśli już, to stawiajmy chociaż na młodzież i sprawmy aby coś po tym naszym spapranym sezonie zostało (choć w klubowych kasach).
|