@
xanti1906
Zgadzam się z tym, że wszystkim którym zależy na dobru Wisły zależy też na zajęciu jak najwyższej lokaty, jednak nie stawiałbym tutaj znaku równości pomiędzy wszystkimi piłkarzami Wisły, jako tymi którym zależy na dobru klubu.
Wystarczy popatrzeć sobie na Mitrovicia przybijającego piąteczki z Hamalainenem schodzącym z boiska.
90% piłkarzy myśli o tym co będzie robiło za miesiąc (wakacje) i o tym gdzie będzie za 3 miesiące (w jakim klubie).