Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81530
Stary 22.04.2018, 21:06
@xanti1906

Zgadzam się z tym, że wszystkim którym zależy na dobru Wisły zależy też na zajęciu jak najwyższej lokaty, jednak nie stawiałbym tutaj znaku równości pomiędzy wszystkimi piłkarzami Wisły, jako tymi którym zależy na dobru klubu.

Wystarczy popatrzeć sobie na Mitrovicia przybijającego piąteczki z Hamalainenem schodzącym z boiska.

90% piłkarzy myśli o tym co będzie robiło za miesiąc (wakacje) i o tym gdzie będzie za 3 miesiące (w jakim klubie).
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.04.2018 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując