|
Nie chodzi o puchary, bo po pierwsze czwarte miejsce to jednak było maksimum, co mogliśmy osiągnąć, poza tym jeszcze nie daje gwarancji pucharów. Przede wszystkim chodzi o kasę, bo piąte miejsce jest lepiej opłacane przez Canal+ niż ósme. Wszystkim, którym zależy na dobru Wisły, zależy też na zajęciu przez nią jak najwyższej lokaty, żeby jak najszybciej spłacić długi i budować normalny klub.
|