Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81529
Stary 22.04.2018, 21:02
Nie chodzi o puchary, bo po pierwsze czwarte miejsce to jednak było maksimum, co mogliśmy osiągnąć, poza tym jeszcze nie daje gwarancji pucharów. Przede wszystkim chodzi o kasę, bo piąte miejsce jest lepiej opłacane przez Canal+ niż ósme. Wszystkim, którym zależy na dobru Wisły, zależy też na zajęciu przez nią jak najwyższej lokaty, żeby jak najszybciej spłacić długi i budować normalny klub.
Odpowiedz cytując