Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 22.04.2018, 21:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem to jednak Carillo był wyraźnie wkurzony postawą piłkarzy, którzy wydali się nie rozumieć, że prawdziwe wakacje to dopiero za miesiąc.
Niby biegali, niby walczyli, ale w porównaniu do przegranego meczu z Lechem niedawno na tym samym boisku (nie wspominając o występie w Warszawie) wyglądało to trochę jak: "no, pobiegamy sobie, nawet się zmęczymy, ale żeby to jakiś sens miało?"
A kibic ma prawo być wkurzony, że kolejne spotkanie gramy w środku pola duetem Cywka-Mitrović, nie wiem czy jest drużyna w Ekstraklasie mająca gorszą parę środkowych pomocników. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Niestety zarząd się pomylił ta drużyna nie ma potencjału na lepszą grę i wyniki a temu przyświecała decyzja o zmianie trenera i jak zawsze wyszła z tego kupa.
Bez bajerowania, projektów bez pokrycia - bez inwestora z zewnątrz TS Wisła w końcu zatopi ten klub już wkrótce.
Odpowiedz cytując