Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 22.04.2018, 20:55
Nie popadałbym z jednej skrajności w drugą. Wisła, gdy nie ma szansy na grę o cokolwiek, wyjeżdża na wakacje. Dokładnie to samo miało miejsce w tamtym sezonie i wielu poprzednich. Pewnie, gdybyśmy wygrali z Sandecją i tydzień temu z Wisłą Płock, dzisiejszy mecz wyglądałby inaczej. A tak, już po wszystkim...
Odpowiedz cytując