Karherop napisał(a):

Liga się skończyła. Zostały sparingi.
Można się pochylić nad kadrą i nad jej przyszłością. W lecie czeka nas znowu kolejna, wielka rewolucja. Zapewne większa nawet niż latem 2017 roku.
Przyjdą: Bartosz, Suljić, Grabowski, Słomka (?)
Odejdą (na 99%): Brlek, Cywka, Głowacki, Brożek, Boguski
Raczej odejdą: Carlitos, Llonch, Ivan, Basha, Chorążka,
Raczej zostaną: Cuesta, Buchalik, Bartkowski, Arsenić, Wasilewski, Velez, Palcić, Sadlok, Halilović, Mitrović, Małecki, Kostal, Kolar, Balaniuk, Ondrasek,
Najchętniej pozbylibyśmy się pewnie większej ilości piłkarzy (np Ondraska, Balaniuka), ale kto by ich chciał? Biorę pod uwagę, że mają ważne kontrakty.
|
Dla nas sparingi rozpoczęły się w momencie awansu do pierwszej 8. Jeżeli ktoś sądził, że będziemy walczyć o puchary to już wina jego naiwności i braku trzeźwego spojrzenia na sytuację. Klub oczywiście nie mógł powiedzieć tego na głos, bo jak by to wyglądało przed obecnymi sponsorami/partnerami czy też przyszłymi? Brlek odchodzi na 100%, bo to wypożyczenie na pół roku bez opcji kupna, zresztą ile on w ogóle zagrał? Wyjdzie z tego chociaż 1 cały mecz? Jeżeli nie, nie było żadnego sensu jego sprowadzania. Carlitos odejdzie na 80% ponieważ latem Wisła będzie miała ostatni dzwonek, aby zarobić na nim godne pieniądze, zamiast zimowych ochłapów. Llonch odejdzie na 99%, bo wystarczy, że Amica czy 7 zaproponują mu lepszy kontrakt i tyle go u nas widzieli. Tym bardziej, że będzie miał kartę w ręku.