Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81528
Stary 22.04.2018, 20:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Liga się skończyła. Zostały sparingi.

Można się pochylić nad kadrą i nad jej przyszłością. W lecie czeka nas znowu kolejna, wielka rewolucja. Zapewne większa nawet niż latem 2017 roku.

Przyjdą: Bartosz, Suljić, Grabowski, Słomka (?)

Odejdą (na 99%): Brlek, Cywka, Głowacki, Brożek, Boguski

Raczej odejdą: Carlitos, Llonch, Ivan, Basha, Chorążka,

Raczej zostaną: Cuesta, Buchalik, Bartkowski, Arsenić, Wasilewski, Velez, Palcić, Sadlok, Halilović, Mitrović, Małecki, Kostal, Kolar, Balaniuk, Ondrasek,

Najchętniej pozbylibyśmy się pewnie większej ilości piłkarzy (np Ondraska, Balaniuka), ale kto by ich chciał? Biorę pod uwagę, że mają ważne kontrakty.

Dla nas sparingi rozpoczęły się w momencie awansu do pierwszej 8. Jeżeli ktoś sądził, że będziemy walczyć o puchary to już wina jego naiwności i braku trzeźwego spojrzenia na sytuację. Klub oczywiście nie mógł powiedzieć tego na głos, bo jak by to wyglądało przed obecnymi sponsorami/partnerami czy też przyszłymi? Brlek odchodzi na 100%, bo to wypożyczenie na pół roku bez opcji kupna, zresztą ile on w ogóle zagrał? Wyjdzie z tego chociaż 1 cały mecz? Jeżeli nie, nie było żadnego sensu jego sprowadzania. Carlitos odejdzie na 80% ponieważ latem Wisła będzie miała ostatni dzwonek, aby zarobić na nim godne pieniądze, zamiast zimowych ochłapów. Llonch odejdzie na 99%, bo wystarczy, że Amica czy 7 zaproponują mu lepszy kontrakt i tyle go u nas widzieli. Tym bardziej, że będzie miał kartę w ręku.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując