|
Hiszpańscy trenerzy z małymi wyjątkami są niereformowalni jak już wejdą w jedną taktykę to będą ją forsować bez względu na potencjał w każdym kolejnym klubie. Biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe i tu proponuję realną ocenę a nie szumne zapowiedzi zarządu naszego klubu, który od jakiegoś czasu "odleciał" trenerem powinien być trener z Polski, na trenera z zagranicy na odpowiednim poziomie nas nie stać. Ten kolejny magik rodem z Hiszpanii warsztatowo i intelektualnie jak widać niczego tu in plus nie zmieni.
|