Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 22.04.2018, 20:33
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
To znaczy jak gorzej? Jest osemka, sa wakacje. To samo co za Kiko Mozliwe, ze tak samo jak rok temu, sa jakies zaleglosci z siankiem. Polowa skladu nie wie gdzie bedzie grala za dwa miesiace. Kontuzje. Kartki. Namnozylo sie tego troche. Oceniac prace Carrillo to bedzie mozna na koniec rundy jesiennej przyszlego sezonu, podobnie jak to bylo w przypadku Kiko. Nie oczekujcie za bardzo innego scenariusza bo taki szybko sie nie pojawi.
Sądzisz, że dotrwa do tego czasu? Jego już tu we wrześniu może nie być i tym razem będziemy płacić nie 2, a 3 trenerom.

Pamiętam jednak słowa Carillo z lutego "Joan Carrillo: Z żadnym zawodnikiem ślubu nie brałem. Liczy się tylko forma!". Skoro Cywka, który notorycznie zawodzi od początku roku gra w I składzie, to jak słaba musi być reszta?
Powód: Uzupełnienie
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 22.04.2018 o godz. 20:36.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując