Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81525
Stary 22.04.2018, 20:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Liga się skończyła. Zostały sparingi.

Można się pochylić nad kadrą i nad jej przyszłością. W lecie czeka nas znowu kolejna, wielka rewolucja. Zapewne większa nawet niż latem 2017 roku.

Przyjdą: Bartosz, Suljić, Grabowski, Słomka (?)

Odejdą (na 99%): Brlek, Cywka, Głowacki, Brożek, Boguski

Raczej odejdą: Carlitos, Llonch, Ivan, Basha, Chorążka,

Raczej zostaną: Cuesta, Buchalik, Bartkowski, Arsenić, Wasilewski, Velez, Palcić, Sadlok, Halilović, Mitrović, Małecki, Kostal, Kolar, Balaniuk, Ondrasek,

Najchętniej pozbylibyśmy się pewnie większej ilości piłkarzy (np Ondraska, Balaniuka), ale kto by ich chciał? Biorę pod uwagę, że mają ważne kontrakty.
Ja bym pożegnał też Cuestę i/albo Buchalika. Nie wiem po co nam dwóch tak przeciętnych bramkarzy. A nuż trafimy kogoś lepszego.
Odpowiedz cytując