Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81524
Stary 22.04.2018, 20:17
Liga się skończyła. Zostały sparingi.

Można się pochylić nad kadrą i nad jej przyszłością. W lecie czeka nas znowu kolejna, wielka rewolucja. Zapewne większa nawet niż latem 2017 roku.

Przyjdą: Bartosz, Suljić, Grabowski, Słomka (?)

Odejdą (na 99%): Brlek, Cywka, Głowacki, Brożek, Boguski

Raczej odejdą: Carlitos, Llonch, Ivan, Basha, Chorążka,

Raczej zostaną: Cuesta, Buchalik, Bartkowski, Arsenić, Wasilewski, Velez, Palcić, Sadlok, Halilović, Mitrović, Małecki, Kostal, Kolar, Balaniuk, Ondrasek, Wojtkowski

Najchętniej pozbylibyśmy się pewnie większej ilości piłkarzy (np Ondraska, Balaniuka), ale kto by ich chciał? Biorę pod uwagę, że mają ważne kontrakty.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.04.2018 o godz. 07:06.
Odpowiedz cytując