|
bo to był w ogóle poroniony pomysł z tymi Hiszpańskimi wynalazkami.. Nie mamy kasy, to trenerem powinien być Sobol (z wpisanym do protokołu Kmiecikiem, ale w międzyczasie by pewnie zrobił licencję) i nikt mi, k... nie powie, ze gralibyśmy gorzej, a przynajmniej byłaby pewność, że kierują piłkarzami ludzie, majacy Wisłę w sercu. Wystarczy przypomnieć sobie jak rozszarpaliśmy starozakonnych w markecie.
A tak, to mamy dwóch Hiszpanów na etacie, a skład zacyznamy od superprofesjonalisty Mitrovicia, który jest w życiowej formie.. A co, stać nas, kto bogatemu zabroni!
|