|
Carillo wygrywa z 7 na wyjeździe -> BÓG
Carillo przegrywa z 7 w Krk -> śmieciuch
heh, logika kibica
Młodzi nie grają, bo są na poziomie 4 ligi. Ostatni mecz młodzików w CLJ Wisła-Legia to pokazał.
A za Mitrovicia to mógł dzisiaj zagrać tylko Boguski i byłby płacz, że czemu gra Boguski. Małecki pokazał, że prezentuje obecnie poziom dna. Cała drużyna ociera się teraz o poziom dna. Dwóch Polaków w 1 składzie - emeryt Wasyl i pseudokapitan Cywka. Z całym szacunkiem dla Junco - za dużo szrotu z zagranicy...
|