Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24938
Stary 22.04.2018, 17:39
Jeśli to nie żart Zakolskiego weszlaka to pewnie do szerokiego składu tak jak wzięli Tomasika do rywalizacji, bo Polak. Kiedyś już Dudkę od nas wzięli, też nie wiadomo po co.
Odpowiedz cytując