Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12844
Stary 22.04.2018, 12:51
Rustin napisał(a):Wyświetl post

Obraz nędzy i rozpaczy. .
Rustin napisał(a):Wyświetl post
czytanie ze zrozumieniem to ogólnopolski problem więc luz.
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Uwierz mi, użycie nazwiska Szekspira w poście nie czyni Cię mądrzejszym.
Rustin napisał(a):Wyświetl post
tutaj zawsze znajdą się mędrcy, którzy będą bronić swoich racji i jeszcze dopasowywać mój post do swoich durnych interpretacji. Bawcie się dobrze.
Slaby jestes. Pa.

PS. Forum - ÂŤinternetowa forma grupy dyskusyjnej, służąca do wymiany informacji i poglądów przy użyciu przeglądarki internetowejÂť

Wracajac do tematu. Z bramkami Urygi to nie wydaje mi sie, zeby to bylo na dluzsza mete, chociaz w sumiei zyczylbym mu tego. Pol roku temu walil babola za babolem. Teraz trafil sie lepszy okres, przyjdzie znowu gorszy. Obrona to newralgiczna pozycja szczegolnie w tej smiesznej lidze, gdzie blad goni blad. Sam ciekaw jestem jak siejemu powiedzie, przewaznie przez to o czym napisal s1mone - sam w niego nie wierzylem i w sumie dalej nie wierze Kilka strzelonych bramek tego nie zmieni.
Odpowiedz cytując