Rustin napisał(a):

Obraz nędzy i rozpaczy. .
|
Rustin napisał(a):

|
czytanie ze zrozumieniem to ogólnopolski problem więc luz.
|
Rustin napisał(a):

|
Uwierz mi, użycie nazwiska Szekspira w poście nie czyni Cię mądrzejszym.
|
Rustin napisał(a):

|
tutaj zawsze znajdą się mędrcy, którzy będą bronić swoich racji i jeszcze dopasowywać mój post do swoich durnych interpretacji. Bawcie się dobrze.
|
Slaby jestes. Pa.
PS. Forum - ÂŤinternetowa forma grupy dyskusyjnej, służąca do wymiany informacji i poglądów przy użyciu przeglądarki internetowejÂť
Wracajac do tematu. Z bramkami Urygi to nie wydaje mi sie, zeby to bylo na dluzsza mete, chociaz w sumiei zyczylbym mu tego. Pol roku temu walil babola za babolem. Teraz trafil sie lepszy okres, przyjdzie znowu gorszy. Obrona to newralgiczna pozycja szczegolnie w tej smiesznej lidze, gdzie blad goni blad. Sam ciekaw jestem jak siejemu powiedzie, przewaznie przez to o czym napisal s1mone - sam w niego nie wierzylem i w sumie dalej nie wierze

Kilka strzelonych bramek tego nie zmieni.