Dariook napisał(a):

Za darmo to sobie mozesz zbudowac domek z zapałek a nie kadre z az 16 umiejącymi grac w piłkę piłkarzami
|
Za darmo... Który z kopaczy gra za darmo?
Np. zamiast płacić "talentowi" z Ukrainy+"talentowi" z Chorwacji+"t" ze Słowacji przeznaczyć tą kasę na jednego który się przyda.
I tak dalej..