Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12838
Stary 21.04.2018, 21:51
Przepraszam bardzo. Piszesz jakies luzne smuty, pozniej jak ktos sie z nimi nie zgodzi to ma problem ze zrozumieniem. Problem ze zrozumieniem to moge miec czytajac Szekspira w oryginale a nie Ciebie.
Przywolujesz statystki Wisly bo wygladaja ciekawie i nie wyciagasz zadnych wnioskow na ich podstawie, po czym piszesz, cytuje : "obraz nedzy i rozpaczy". Do czego to sie ma niby odnosic ten obraz nedzy i rozpaczy? Naucz sie pisac z sensem bo widze, ze to ogolnopolski problem.
Odpowiedz cytując