Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12837
Stary 21.04.2018, 21:37
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie byla Wisla Plock dwa sezony temu? Gdzie trzy sezony temu? Gdzie sezon temu? Jeden sezon im wyszedl i tyle a wyciagasz wnioski jakby zamiatali ta lige od kilku lat. Jest Plock, byly zydki, Piast, Slask, Zaglebie. Taka kolej rzeczy, ze obecnie orpocz Lecha, Jagi i Legii ktos tam w tej czolowce jest. Przewaznie co sezon ktos inny. Fakt, szkoda, ze nie my ale gdzie tu jakis obraz nedzy i rozpaczy? Obraz nedzy i rozpaczy to by byl jakbysmy podzielili los tej wielkiej Wisly Plock z ostatnich, dajmy na to, pieciu sezonow.
Widzę, że moje ostatnie zdanie nie poskutkowało, ale czytanie ze zrozumieniem to ogólnopolski problem więc luz. Pytasz gdzie był Płock dwa sezony temu, przepraszam bardzo a co my osiągnęliśmy przez ostatnie kilka sezonów żeby "wyśmiewać" taki Płock? Statystyki wrzuciłem bo wygląda to ciekawie, nie wyciągam żadnych wniosków na ich podstawie. Urydze u nas nie szło, trzy bramki nie czynią go nagle genialnym piłkarzem, tak samo jak uważam, że taki Boguski jest kompletnie bezproduktywny a mimo to taki piłkarz nadal często wychodzi w pierwszym składzie. Na koniec prośba, nie rozpoczynajmy przy tej okazji kolejnej dyskusji o Rafale, bo to do niczego nie prowadzi
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując