Rustin napisał(a):

Tak na szybko Panowie i Panie:
Alan Uryga ma na ten moment 3 gole, to o jeden więcej niż Rafał Boguski i Petar Brlek.
Wisła Płock ma obecnie 53 punkty, to o 8 więcej od nas.
Obraz nędzy i rozpaczy. To tylko luźne spojrzenie na obecną sytuację - to tak dla informacji ludzi chcących na podstawie mojego postu urządzić sobie eseje na temat tego jacy jesteśmy biedni, odbijamy się od dna i mogłoby nas nie być.
|
Mimo tego nadal jest słabym, surowym technicznie piłkarzem, który kiedyś może stać się solidnym, ligowym wyrobnikiem. Obejrzyj sobie nasz mecz z Płockiem i zobacz co z nim robił Carlitos - to samo będzie robił z nim każdy szybszy napastnik z jakąkolwiek techniką.