Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12834
Stary 21.04.2018, 19:30
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Tak na szybko Panowie i Panie:

Alan Uryga ma na ten moment 3 gole, to o jeden więcej niż Rafał Boguski i Petar Brlek.
Wisła Płock ma obecnie 53 punkty, to o 8 więcej od nas.

Obraz nędzy i rozpaczy. To tylko luźne spojrzenie na obecną sytuację - to tak dla informacji ludzi chcących na podstawie mojego postu urządzić sobie eseje na temat tego jacy jesteśmy biedni, odbijamy się od dna i mogłoby nas nie być.
Gdzie byla Wisla Plock dwa sezony temu? Gdzie trzy sezony temu? Gdzie sezon temu? Jeden sezon im wyszedl i tyle a wyciagasz wnioski jakby zamiatali ta lige od kilku lat. Jest Plock, byly zydki, Piast, Slask, Zaglebie. Taka kolej rzeczy, ze obecnie orpocz Lecha, Jagi i Legii ktos tam w tej czolowce jest. Przewaznie co sezon ktos inny. Fakt, szkoda, ze nie my ale gdzie tu jakis obraz nedzy i rozpaczy? Obraz nedzy i rozpaczy to by byl jakbysmy podzielili los tej wielkiej Wisly Plock z ostatnich, dajmy na to, pieciu sezonow.
Odpowiedz cytując