Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 21.04.2018, 16:14
Ja natomiast spróbowałbym na wystawienie (może nie z Legią) Małeckiego. Nie wiem czy akurat nie sprawdziłby sie w tym miejscu - możliwość z wchodzeniem do ataku z głębi pola rozpędzenia się, a strzał zza pola karnego ma niezły co udowadniał w poprzednim sezonie. Skoro inni uczą sie gry w nowym ustawieniu to dlaczego nie dać szansy Małemu ? Skoro ma kontrakt.?
A co do dyskusji o Mitrovicia - kontraktowanie graczy na życzenie każdego nowego trenera powoduje potem przerost formy nad treścią, po odejściu trenera klub zostaje z przeciętnym graczem, a kolejny chce swoich zawodników. Mitrović mimo przyzwoitego meczu z Legią i niezłego w Płocku, nadal mnie nie przekonuje.
Ale jak słusznie zauważył Karheroop nie mam 30 lat doświadczenia trenerskiego.....
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 21.04.2018 o godz. 16:24.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując