|
Dariook przestań fuckować logikę w każdym poście, bo już biedna nie wyrabia xD
Mitrovic gra, bo jest najlepszym z najgorszych. Z tego samego powodu często widywaliśmy Boguskiego w pierwszym składzie. Ale geniusze z forum zawsze znajdą kozła ofiarnego zamiast się pogodzić z rzeczywistością, czyli tym, że mamy słabych piłkarzy.
|