Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 21.04.2018, 14:38
Dariook przestań fuckować logikę w każdym poście, bo już biedna nie wyrabia xD

Mitrovic gra, bo jest najlepszym z najgorszych. Z tego samego powodu często widywaliśmy Boguskiego w pierwszym składzie. Ale geniusze z forum zawsze znajdą kozła ofiarnego zamiast się pogodzić z rzeczywistością, czyli tym, że mamy słabych piłkarzy.
Odpowiedz cytując