czaro napisał(a):

Mam nadzieję, że pieniądze ze sprzedaży Carlitosa zostaną dobrze spożytkowane, tj. Mitro dostanie zasłużoną podwyżkę.
Od dwóch dni piszę o tym samym i tak samo żartuję, ale status tego parodysty w zestawieniu ze sposobem, w jaki żegnamy Brożka, Głowackiego i Małeckiego bardzo mnie irytuje.
|
Dokładnie.
Cytat:
|
Nie zawsze mówię zawodnikowi, dlaczego gra on, a nie kto inny. Ale podam przykład. Gdy w ostatnim meczu zmieniłem Nikolę Mitrovicia, który jest stuprocentowym profesjonalistą, spytał mnie, dlaczego musiał zejść. Wyjaśniłem mu, że Pol Llonch i Jakub Bartkowski już wcześniej dostali żółte kartki, które wykluczały ich z meczu z Legią, a Mitrović też był tym zagrożony. Pomyślałem: âcholera, muszę go zmienić, bo nie można stracić trzech podstawowych zawodników w jednym meczuâ.
|
Z takim podejsciem do tego ogóra to my nigdy z bajzlu nie wyjdziemy. 100% profesjonalista otrzymał profesjonalną odpowiedz na nurtujące go zagadnienie. Jest w mega formie wiec jednak chyba powinienem zrozumiec jego zdziwienie.