wiesniak842 napisał(a):

Po tylu latach ciezkim szokiem byloby dla mnie ogladanie Boguskiego grajacego w innym klubie i strzelajacego bramki Wisle
|
Szokiem to by było, jakby poszedł do Jagi, został tam liderem szatni, zdobył z nimi mistrza i został królem strzelców, a w ostatnim meczu w obronie faulowanego kolegi uderzył rywala ze łba : )