Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline
#
13499
21.04.2018, 12:34
Nie sądziłem że dorzyje takich czasów w których bilety na c przed takim hitem tak schodzą. Bilety na d wyprzedane na e sie konczą a na c kilka tysiecy. Smutne to
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
graficiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do graficiarz
Znajdź inne posty napisane przez graficiarz