Tylko, że Suljić to raczej skrzydłowy lub prawy/lewy napastnik do systemu 433. Jeżeli z Cywką nie przedłużymy, to oznacza, że albo musimy podpisać Lloncha, albo będziemy wymieniali cały środek pola w lecie (Bo nie sądzę aby mocno podatnego na kontuzję Bashe podpisali na nowy sezon)