Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21689
Stary 20.04.2018, 20:53
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem, to boisko po lewej należy do sąsiadki. Na środkowym aktualnie nikt nie trenuje, bo częściowo zajęły je maszyny z budowy aparthotelu, który powstaje na terenach TFK (boisko też na nich leży)
Z tego co słyszałem na terenie tego boiska ma powstać park pod aparthotel..


Odpowiedz cytując