KoPer napisał(a):

|
Z tego co wiem, to boisko po lewej należy do sąsiadki. Na środkowym aktualnie nikt nie trenuje, bo częściowo zajęły je maszyny z budowy aparthotelu, który powstaje na terenach TFK (boisko też na nich leży)
|
Z tego co słyszałem na terenie tego boiska ma powstać park pod aparthotel..