Dariook napisał(a):

Przepraszam.
Gdzie mogę kupić bilet w WisłAir?. Bo gdzies bym poleciał i przy okazji wspomógł Wisłe. Karta kibica wymagana? 
Te same osoby co z Meresimskim, Stechertem...wy kvrwa wstydu nie macie.
|
WisłaAir to szerszy projekt, krzesełka w samolotach montuje tam Stechert a za budowę lotniska na terenach TS Wisła (widać, że ta inwestycja ma ręce i nogi, opłaca się biznesowo każdej ze stron i będzie generować przychody na wieloletnią dominację w lidze) odpowiadać będzie Projekt Gmina Sp. z o.o.
Niestety, jak się przypatrzeć, to zamiast silnika w kadłubie siedzi Meresiński na rowerze i próbuje tego Boeinga wprawić w ruch. No, ale próbować trzeba i wierzyć też, nie pedałujesz, nie jedziesz.