pepe72 napisał(a):

Pisałem o tym kilka tygodni temu. (konkretnie 16 lutego):
LucjuszWielki napisał(a):

Nie wiem czy było, ALE
AXPO ma niby być kolejnym z sponsorów - będą w ramach sponsoringu pozyskiwać klientów w Krakowie i kilka złotych z każdej megawatogodziny płacić Wiśle na szkolenie młodych.
Ktoś coś słyszał
|
Uwaga! Przedsiębiorcy podpisując umowę na energię z Axpo decydują się na wsparcie szkółki piłkarskiej Wisły Kraków. Z każdej wykorzystanej na terenie Małopolski megawatogodziny energii Axpo przekaże 3 zł na rozwój zawodników Akademii Wisły.
HEH idealnie info siadło ze szkółką....Proszę nie pytać skąd wiedziałem :]