Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5559
Stary 19.04.2018, 17:42
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/

Może linkuj?
Pisałem o tym kilka tygodni temu. (konkretnie 16 lutego):


LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy było, ALE

AXPO ma niby być kolejnym z sponsorów - będą w ramach sponsoringu pozyskiwać klientów w Krakowie i kilka złotych z każdej megawatogodziny płacić Wiśle na szkolenie młodych.

Ktoś coś słyszał
Uwaga! Przedsiębiorcy podpisując umowę na energię z Axpo decydują się na wsparcie szkółki piłkarskiej Wisły Kraków. Z każdej wykorzystanej na terenie Małopolski megawatogodziny energii Axpo przekaże 3 zł na rozwój zawodników Akademii Wisły.


HEH idealnie info siadło ze szkółką....Proszę nie pytać skąd wiedziałem :]
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.04.2018 o godz. 17:50.

Odpowiedz cytując