krzaq12 napisał(a):

|
Arsenic wczoraj schodzil z treningu z obłożoną lodem łydką. Mówił, że boli ale ma nadzieję iż do meczu zdąży się wyleczyć. Sadlok ponoć wczoraj nie trenował jeszcze z drużyną.
|
@MateuszMiga ~Wisła z Legią bez Macieja Sadloka. Na lewo pójdzie więc zapewne Zoran (dziś trenował z zespołem) i do składu wraca gladiator Wasyl
