Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 19.04.2018, 15:46
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Arsenic wczoraj schodzil z treningu z obłożoną lodem łydką. Mówił, że boli ale ma nadzieję iż do meczu zdąży się wyleczyć. Sadlok ponoć wczoraj nie trenował jeszcze z drużyną.
@MateuszMiga ~Wisła z Legią bez Macieja Sadloka. Na lewo pójdzie więc zapewne Zoran (dziś trenował z zespołem) i do składu wraca gladiator Wasyl
Odpowiedz cytując