Ej, przeciez pisalem ze to byl zaklad - zreszta przegrany przeze mnie. Mialem zostac w jakiejs gazecie "zrodlem zblizonym do Wisly Krakow" lub "osoba z bliskiego otoczenia Paula Bragiela", bo kumpel nie wierzyl ze ktoras powazna gazeta to lyknie w ciagu kilku dni.
Nie ma zadnych linii lotniczych nesta wiec nic nie brzmi logicznie. A RS i AM to Sobolewski i Musial.

I nawet nie wiem czy te linie maja rade nadzorcza, jakiekolwiek samoloty ani gdzie lataja.
Sorry jesli ktos zabrudzil bielizne.