|
To w środku miasta? A nie TFK?
Swoją drogą pamięta ktoś historie tego terenu gdzie stoi ten apartamentowiec? To był przedmiot wymiany za tereny dawnego klubu Kabel Kraków?
Druga sprawa pamięta ktoś które boisko było nazywane słynnym "poletkiem"? Cos mi świta że boisko w miejscu dzisiejszego asfaltu za Pawilonem i trybuną G.
Tak patrze na to zdjęcie to jeszcze przypomniało mi się "boisko kortowe" na którym tez trenowano....
|