|
Generalnie aż tak bym się ludzi nie czepiał. Czym innym są bajeczki o arabskich szejkach ścigających się na najszybszych (arabskich) koniach żeby wykupić Wisłę, zainwestować milijony i zbudować potęgę przewyższającą ManC i PSG razem wzięte, a czymś zupełnie innym informacja o potencjalnym sponsorze płacącym jakieś normalne pieniądze za reklamę usługi, którą akurat chce wypromować tu i teraz.
W tym drugim akurat nie ma nic nieprawdopodobnego (co oczywiście nie oznacza, że plotki są prawdziwe). Luz.
|