funkykoval napisał(a):

|
Alan w Wiśle będąc wychowankiem po prostu się spalał psychicznie, w Płocku gra na luzie....
|
na dodatek na lewej flance.
Alan "woz z weglem" Uryga

No szacunek dla trenerów z Płocka bo spodziewałem sie kariery w stylu naszego Gerrarda niedoszłego