LucjuszWielki napisał(a):

Nie chce mi się pisać bo jak zwykle zwała, ale nie róbcie sobie jaj... Arsenic jest ok.... poza tym idzie do przodu i ma perspektywy, Bunoza odchodzil od nas jako jeden z lepszych obrońców ligi na boku z tego co pamietam
|
Arsenić jest przyzwoity ale akurat przy bramce Urygi zachował się jak stary dobry Alan tzn. stanął jak słup i dał oddać strzał.