Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 18.04.2018, 07:37
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi się pisać bo jak zwykle zwała, ale nie róbcie sobie jaj... Arsenic jest ok.... poza tym idzie do przodu i ma perspektywy, Bunoza odchodzil od nas jako jeden z lepszych obrońców ligi na boku z tego co pamietam
Arsenić jest przyzwoity ale akurat przy bramce Urygi zachował się jak stary dobry Alan tzn. stanął jak słup i dał oddać strzał.
Odpowiedz cytując