Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5546
Stary 18.04.2018, 06:34
Coś na pewno w temacie inwestorów/sponsorów się dzieje. Bez większego echa przeszła w sumie najciekawsza dla mnie wypowiedź Sarapaty z zapinamypasy.pl, na wreszcie zadane pytanie, odnośnie jej słów z wywiadu o "kilkunastokrotnym zwiększeniu budżetu". Potwierdziła przecież, że m.in. chodziło jej właśnie o Bragiela, ale w ujęciu szerszym. Czyli jest to jakiś element planowanej większej układanki.

Ten FlyDubai brzmi logicznie i spójnie. Nowa linia na krakowskim lotnisku, biznesowe połączenie pod Dubaj (przypominam, że w Krakowie mamy już teraz w Polsce drugi po Warszawie metraż powierzchni biurowych w Polsce), reklama przez piłkę wydaje się logiczna. Natomiast ta WisłAir to jest już dla mnie jakaś totalna bzdura
Odpowiedz cytując