Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 17.04.2018, 22:13
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Nie ma pieniędzy to szykujcie się, że te w/w ananasy zostaną i dalej będą czarować nas swoją grą. Zremisowaliśmy ten mecz po kiepskiej grze i pora zacząć przygotowania do kolejnego sezonu. Dać szansę wykazania się młodym w pozostałych 6 spotkaniach. Przede wszystkim przestać snuć wizję Wisły w pucharach w przyszłym sezonie.
Wszyscy (media) piszą o niezłym meczu, a tu jakiś "specialista" pi...sze o "kiepskiej grze". To na pewno forum kibiców Wisły Kraków?
Rozumiem wieszanie psów po meczu z Sandecją. Ale po Płocku? No, bez jaj!
Odpowiedz cytując