kpn napisał(a):

|
Przebudowa Wisły jeszcze dłuuuuugo bedzie trwac. To nie przypadek, ze tyle sezonow jestesmy tam gdzie jestesmy . Sa pilkarze, któzy po prostu sie nie nadaja na Wisle czy to Cywka,Mitrovic,Palcic, Boguski, Pereza cale szczescie sie pozegnalismy. Arsenic rowniez choc ma momenty dobre to drewniak konrketny jest, taka gorsza wersja Bunozy. Ale ni ma pieniedzy to bierzemy na udo i ja to rozumiem.
|
Nie ma pieniędzy to szykujcie się, że te w/w ananasy zostaną i dalej będą czarować nas swoją grą. Zremisowaliśmy ten mecz po kiepskiej grze i pora zacząć przygotowania do kolejnego sezonu. Dać szansę wykazania się młodym w pozostałych 6 spotkaniach. Przede wszystkim przestać snuć wizję Wisły w pucharach w przyszłym sezonie.