|
Też nie jest tak, że Uryga odszedł i zaczął grać dobrze. Pamiętam, że na początku gdy już się przebił do składu Płocka kilka meczów im zawalił totalnie.
Moim zdaniem dobra decyzja o rozstaniu z nim - niestety piłkarz z niego przeciętny.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|