FraMat napisał(a):

Niezłe jaja.
Jak zawsze chętnie wierzę w różne optymistyczne przewidywania i wrożby, tak tym razem to przekracza moje zdolności pojmowania.
|
to jest tak absurdalne, że tego nawet nie da się komentować

Ale chwilka i jakiś geniusz z gazet to podchwyci i popełni z tych bredni artykuł... byle kliki się zgadzały ;-)