Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5536
Stary 17.04.2018, 12:05
blanco napisał(a):Wyświetl post
"Podobno chodzi o nowe linie lotnicze w Polsce, tani przewoźnik na trasach nie obsługiwanych przez Ryanair. Gruba kasa i szereg inwestorów z USA. Można już pisać o tym bo dokumenty parafowano w zeszły czwartek.(...)Jak spojrzysz kto siedzi w radzie nadzorczej @flydubai to wszystko stanie się jasne. Plus AM i RS związani z Krakowem. Jest ciekawy pomysł i są pieniądze. WisłAir od lipca, narazie tylko 5 stolic europejskich. Później więcej plus transatlantyk."
Niezłe jaja.
Jak zawsze chętnie wierzę w różne optymistyczne przewidywania i wrożby, tak tym razem to przekracza moje zdolności pojmowania.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując