pepe72 napisał(a):

|
jak chcesz wstawić tabelkę to używaj tagu "code".
|
Nie mogłeś tak, kurna, wcześniej?
P.S. Następna porcja statystyk odnośnie szans w niedzielę. Po rozegraniu 3 kolejnych spotkań w grupie mój komputer powinien już uciągnąć obliczenia. Teraz musiałem posiłkować się maszyną wirtualną w chmurze Amazonu.