Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2018, 11:14
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
jak chcesz wstawić tabelkę to używaj tagu "code".
Nie mogłeś tak, kurna, wcześniej?

P.S. Następna porcja statystyk odnośnie szans w niedzielę. Po rozegraniu 3 kolejnych spotkań w grupie mój komputer powinien już uciągnąć obliczenia. Teraz musiałem posiłkować się maszyną wirtualną w chmurze Amazonu.
Powód: P.S.
Ostatnio edytowane przez Adasss : 17.04.2018 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując