"Podobno chodzi o nowe linie lotnicze w Polsce, tani przewoźnik na trasach nie obsługiwanych przez Ryanair. Gruba kasa i szereg inwestorów z USA. Można już pisać o tym bo dokumenty parafowano w zeszły czwartek.(...)Jak spojrzysz kto siedzi w radzie nadzorczej
@flydubai to wszystko stanie się jasne. Plus AM i RS związani z Krakowem. Jest ciekawy pomysł i są pieniądze. WisłAir od lipca, narazie tylko 5 stolic europejskich. Później więcej plus transatlantyk."
Haha, ma ktoś fantazję
PS. widzę,że użytkownik,który to napisał to Piotr aka 7kotow . Czyżby to ten z naszego forum ?