Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5533
Stary 17.04.2018, 10:56
"Podobno chodzi o nowe linie lotnicze w Polsce, tani przewoźnik na trasach nie obsługiwanych przez Ryanair. Gruba kasa i szereg inwestorów z USA. Można już pisać o tym bo dokumenty parafowano w zeszły czwartek.(...)Jak spojrzysz kto siedzi w radzie nadzorczej @flydubai to wszystko stanie się jasne. Plus AM i RS związani z Krakowem. Jest ciekawy pomysł i są pieniądze. WisłAir od lipca, narazie tylko 5 stolic europejskich. Później więcej plus transatlantyk."

Haha, ma ktoś fantazję

PS. widzę,że użytkownik,który to napisał to Piotr aka 7kotow . Czyżby to ten z naszego forum ?
Ostatnio edytowane przez blanco : 17.04.2018 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując