Marcinnno napisał(a):

|
No dokładnie, w drugiej połowie ewidentnie grał na środku. Jeszce jedna rzecz. Może mi ktoś powiedzieć jaki jest sens wpuszczania Małeckiego w 88 minucie? Nie, można wpuścić go np w 80, czy 75 minucie, żeby dać te 10, czy 15 minut, a nie 3 ? Małecki jest tylko przykładem, chodzi mi tylko o sens wpuszczania zawodnika na 3 minuty.
|
jaki numer taka zmiana
p.s. Alan niby bardziej wyciety, ale to juz raczej ręka LD a nie Jurka Brzęczka