Na twitterze krąży informacja, że w nowym projekcie kluczową rolę odegra flydubai, czyli nowy przewoźnik, który otworzył pierwsze w tej części Europy połączenie do Dubaju:Kraków- Dubaj. W radzie nadzorcej firmy zasiadają ponoć dwie osoby związane z Krakowem, w skład projektu ma wchodzić jeszcze kilku amerykańskich inwesorów, a większość dokumentów została podobno podpisana w ubiegły czwartek.
Jedną z osób która podała nazwę przewoźnika jest Pan o nicku Obserwator doskonały, ten sam który jako pierwszy rozgryzł kim jest inwestor
https://twitter.com/ark0vsky/status/...889559552?s=19