Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 17.04.2018, 07:49
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale ja nie mam pretensji i podchodzę do tego ze spokojem. Rozumiem, że pomysł jest taki, aby Wisła i TS skorzystały na tej współpracy w inny sposób. Napisałem tylko "a nie mówiłem", bo tak mówiłem - w odpowiedzi na post jakiejś gorącej głowy.

A przechodząc do meritum tematu: jak Waszym zdaniem zagrały płuca i serce naszej drużyny - Mitrovic?
Nie prowokuj

Dał kilka kluczowych piłek, były to dość ryzykowne zagrania lecz ma na to przyzwolenie trenera. Widać doświadczenie zdobyte w silniejszych ligach procentuje. Orze za dwóch.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 17.04.2018 o godz. 07:55.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując