czaro napisał(a):

Ale ja nie mam pretensji i podchodzę do tego ze spokojem. Rozumiem, że pomysł jest taki, aby Wisła i TS skorzystały na tej współpracy w inny sposób. Napisałem tylko "a nie mówiłem", bo tak mówiłem - w odpowiedzi na post jakiejś gorącej głowy.
A przechodząc do meritum tematu: jak Waszym zdaniem zagrały płuca i serce naszej drużyny - Mitrovic?
|
Nie prowokuj
Dał kilka kluczowych piłek, były to dość ryzykowne zagrania lecz ma na to przyzwolenie trenera. Widać doświadczenie zdobyte w silniejszych ligach procentuje. Orze za dwóch.