|
bardzo podobnie jak z Legia?
Wydawalo mi sie ze to Płock Nas cisnie pressingiem a pilke mamy dopiero jak sie zmęczą. Imho najlepszy dla mnie Halilovic.
Palcic to taki troche bezpłciowy piłkarz, okolo 70 minut przypomnialem sobie ze typ zyje!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|