Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 17.04.2018, 00:10
Palcić do momentu pierwszego kiksu był bardzo dobry. Niestety od około 30-35 minuty zrobił się elektryczny. Generalnie zagraliśmy bardzo podobnie jak z Legią, z tą różnicą, że Nafciarze byli bardzo groźny przy wolnych i rożnych. Bramki straciliśmy jak ostatni frajerzy, po rzucie z autu i 20 sekund po wznowieniu gry ze środka boiska. Fajnie myśleć o pucharach, dodatkowej kasie i prestiżu, ale tracąc takie gole nie mamy prawa myśleć o jakichkolwiek spotkaniach w Europie. Optymalnie byłoby zatrzymać trzon drużyny, znaleźć godne zastępstwo za Carlitosa i kontynuować projekt w następnym sezonie.
Odpowiedz cytując