|
Na zapinamypasy wleciał dzisiaj wywiad z prezes Sarapatą. Generalnie to nic nowego i żadnych konkretów, na pytanie o Bragiel a odpowiedziała jedynie, że sprawa dalej aktualna aczkolwiek cudów się nie należy spodziewać jeśli chodzi o dolapitalizowanie spółki, potwierdziła również, że w sprawie jej słów z zeszłorocznego wywiadu też coś się dzieje, ale nie może powiedzieć "absolutnie" o co chodzi (podniesienie kilkunastokrotnie budżetu). Zobaczymy co to za innowacyjne projekty oraz kiedy i czy w ogóle zostaną zrealizowane. Obawiam się, że projekty projektami a my nadal będziemy oglądać Cywke kopiacego się po czole w opasce kapitana gdzieś między 5 a 12 miejscem w tabeli i tak jeszcze conajmniej przez 2 dekady...
|